У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Калинівка,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Калинівка:

Актуальний розклад електричок по станції Калинівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Калинівка з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Ворожба-Пас., Конотоп, Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 05 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Джигаївка, Лобківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Калинівка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бахмач-Пас. - Ворожба-Пас., Ворожба-Пас. - Бахмач-Пас., Ворожба-Пас. - Конотоп. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Калинівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6301 Ворожба Бахмач 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6302 Бахмач Ворожба 08.59 1 хв  09.00 Курсує щоденно - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 12.44 1 хв  12.45 Курсує щоденно - переглянути
888 Київ Ворожба 13.52 1 хв  13.53 Курсує щоденно - переглянути
887 Ворожба Фастів 18.48 1 хв  18.49 Курсує щоденно - переглянути
6306 Бахмач Ворожба 21.04 1 хв  21.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Калинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Калинівка,Сумська обл.

Від станції Калинівка,Сумська обл. можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Калинівка,Сумська обл.