У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кам'яний Міст
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кам'яний Міст:

Актуальний розклад електричок по станції Кам'яний Міст містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кам'яний Міст з такими станціями і населеними пунктами як Подільськ-Жм., Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 26 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Кінецьпіль, Кирилівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кам'яний Міст відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Подільськ-Жм., Подільськ-Жм. - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кам'яний Міст відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6603 Помічна Подільськ 07.32 2 хв  07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Подільськ Помічна 10.03 2 хв  10.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6601 Помічна Подільськ 15.40 2 хв  15.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Подільськ Помічна 18.24 2 хв  18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кам'яний Міст можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кам'яний Міст