У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кам'яний Міст
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кам'яний Міст:

Актуальний розклад електричок по станції Кам'яний Міст містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кам'яний Міст з такими станціями і населеними пунктами як Подільськ-Жм., Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 20 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Кінецьпіль, Кирилівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кам'яний Міст відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Подільськ-Жм. - Помічна, Помічна - Подільськ-Жм.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кам'яний Міст відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6603 Помічна Подільськ 08.10 2 хв  08.12 Курсує щоденно - переглянути
6602 Подільськ Помічна 09.50 2 хв  09.52 Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 15.44 2 хв  15.46 Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 18.18 2 хв  18.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кам'яний Міст можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кам'яний Міст