У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Канкринівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Канкринівка:

Актуальний розклад електричок по станції Канкринівка містить всього 18 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Канкринівка з такими станціями і населеними пунктами як Сиваш, Новоолексіївка, Синельникове-1, Запоріжжя-2, Запоріжжя Ліве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 22 хв до пункту призначення Пришиб. Найближчі станції та зупинні пункти Кушугум, Плавні-Вантажні, 1130 Км, 1123 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Канкринівка відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мелітополь - Запоріжжя-2, Пришиб - Синельникове-1, Новоолексіївка - Запоріжжя-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Канкринівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Канкринівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Канкринівка