У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хайчнорин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хайчнорин:

Актуальний розклад електричок по станції Хайчнорин містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хайчнорин з такими станціями і населеними пунктами як Велідники. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 35 хв до пункту призначення Велідники. Найближчі станції та зупинні пункти Норинськ, Велідники. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хайчнорин відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Велідники. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хайчнорин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
874-873 Коростень Велідники 19.34 1 хв  19.35 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хайчнорин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хайчнорин

Від станції Хайчнорин можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Хайчнорин