У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Халявин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Халявин:

Актуальний розклад електричок по станції Халявин містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Халявин з такими станціями і населеними пунктами як Чернігів, Горностаївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 50 хв до пункту призначення Горностаївка. Найближчі станції та зупинні пункти Шумлай, Чернігів-Північний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Халявин відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чернігів - Горностаївка, Горностаївка - Чернігів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Халявин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6892 Горностаївка Чернігів 07.17 1 хв  07.18 Курсує щоденно - переглянути
6891 Чернігів Горностаївка 08.46 1 хв  08.47 Курсує щоденно - переглянути
6894 Горностаївка Чернігів 16.29 1 хв  16.30 Курсує щоденно - переглянути
6893 Чернігів Горностаївка 21.49 1 хв  21.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Халявин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Халявин