У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ханженкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ханженкове:

Актуальний розклад електричок по станції Ханженкове містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ханженкове з такими станціями і населеними пунктами як Макіївка-Пас., Іловайськ, Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 16 хв до пункту призначення Макіївка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Канатний завод, Кринична. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ханженкове відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Дебальцеве, Ясинувата-Пас. - Іловайськ, Іловайськ - Макіївка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ханженкове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Іловайськ Макіївка 06.40 2 хв  06.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6004 Іловайськ Макіївка 08.32 1 хв  08.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6003 Ясинувата Іловайськ 09.03 1 хв  09.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6444/6443 Іловайськ Дебальцеве 10.59 1 хв  11.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6076 Іловайськ Макіївка 19.15 1 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ханженкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ханженкове