У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харцизьк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Харцизьк:

Актуальний розклад електричок по станції Харцизьк містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Харцизьк з такими станціями і населеними пунктами як Макіївка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 09 хв до пункту призначення Макіївка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Іловайськ, Канатний завод. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Харцизьк відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Макіївка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Харцизьк відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Іловайськ Макіївка 06.41 2 хв  06.43 Курсує щоденно - переглянути
6004 Іловайськ Макіївка 08.30 1 хв  08.31 Курсує щоденно - переглянути
6076 Іловайськ Макіївка 19.08 1 хв  19.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Харцизьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Харцизьк