У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Херсон:

Актуальний розклад електричок по станції Херсон містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Херсон з такими станціями і населеними пунктами як Нововесела, Миколаїв Вантажний, Вадим, Апостолове, Снігурівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 23 хв до пункту призначення Вадим. Найближчі станції та зупинні пункти Херсон-Східний, Чеховичі, Путійська, Чорнобаївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Херсон відправляються або прибувають ввечері - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Нововесела - Херсон, Херсон - Вадим, Херсон - Снігурівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Херсон відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Херсон

У населеному пункті Херсон є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Херсон