У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Херсон:

Розклад поїздів по станції Херсон включає в себе 29 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Миколаїв-Пас., Київ-Пас., Москва-Київська, Львів, в сумі зі станції Херсон можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Миколаїв-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 53 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 53 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 0 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Херсон.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Херсон, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
317Д Запоріжжя Одеса 04.11 30 хв  04.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 04.43 10 хв  04.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
125Л Івано-Франківськ Миколаїв 04.43 10 хв  04.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Л Рахів Миколаїв 04.55 5 хв  05.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
139О Харків Миколаїв 05.25 20 хв  05.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
251О Харків Миколаїв 05.33 26 хв  05.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 06.33 25 хв  06.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
052К Київ Херсон 07.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
102К Київ Херсон 09.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
751КО Херсон Київ 09.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 09.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 11.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 13.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
005Л Ужгород Херсон 14.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
031Л Ужгород Херсон 14.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
766О
Інтерсіті Столичний експрес
Київ Херсон 14.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Ш Херсон Ужгород 15.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
032Ш Херсон Ужгород 15.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
765О
Інтерсіті Столичний експрес
Херсон Київ 16.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 17.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Рахів 18.24 10 хв  18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 19.26 10 хв  19.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Івано-Франківськ 19.26 10 хв  19.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
102Ш Херсон Київ 19.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Ш Одеса Маріуполь 19.42 20 хв  20.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 20.21 30 хв  20.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Ш Миколаїв Харків 20.42 25 хв  21.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
252Ш Миколаїв Харків 20.54 20 хв  21.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
252П Одеса Харків 20.54 20 хв  21.14 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Херсон

У населеному пункті Херсон є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Херсон