У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Херсон:

Розклад поїздів по станції Херсон включає в себе 20 поїздів за такими напрямками як Маріуполь, Одеса-Головна, Миколаїв-Пас., Київ-Пас., Москва-Київська, в сумі зі станції Херсон можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 34 хв і прибуває в пункт призначення о 13 г 27 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 53 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Херсон.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Херсон, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
142Л Одеса Маріуполь 00.22 25 хв  00.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 04.11 30 хв  04.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Л Рахів Миколаїв 04.57 10 хв  05.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
767ОШ Херсон Київ 05.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
251О Харків Миколаїв 05.33 10 хв  05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
102К Київ Херсон 08.58 Курсує щоденно - переглянути
957Ш Херсон Москва 09.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 11.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 11.22 25 хв  11.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 12.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
005Л Ужгород Херсон 13.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
766О Київ Херсон 14.59 Курсує щоденно - переглянути
006Ш Херсон Ужгород 15.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
765О Херсон Київ 16.01 Курсує щоденно - переглянути
061Х Москва Херсон 17.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Рахів 18.22 10 хв  18.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
102Ш Херсон Київ 19.54 Курсує щоденно - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 20.21 30 хв  20.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
252Ш Миколаїв Харків 21.03 10 хв  21.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
768КО Київ Херсон 22.13 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Херсон

У населеному пункті Херсон є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Херсон