У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хоробичі
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Хоробичі:

Розклад поїздів по станції Хоробичі включає в себе 8 поїздів за такими напрямками як Сновськ, Запоріжжя-1, Новоолексіївка, Бердянськ, Мінськ-Пас., в сумі зі станції Хоробичі можна виїхати за 6 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Мінськ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 16 г 01 хв і прибуває в пункт призначення о 23 г 50 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 49 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Хоробичі.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Хоробичі, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
856Б Гомель Сновськ 09.35 35 хв  10.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 13.24 50 хв  14.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 14.24 50 хв  15.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 14.24 50 хв  15.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 15.26 35 хв  16.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Мінськ 16.26 35 хв  17.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 16.26 35 хв  17.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
855К Сновськ Гомель 17.14 35 хв  17.49 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Хоробичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хоробичі