Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хотислав
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хотислав:

Актуальний розклад електричок по станції Хотислав містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хотислав з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Заболоття, Вижва. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 30 хв до пункту призначення Вижва. Найближчі станції та зупинні пункти Заболоття, Малорита. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хотислав відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Хотислав, Хотислав - Вижва. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хотислав відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6310* Хотислав Ковель 04.07 Курсує щоденно - переглянути
6342* Брест Заболоття 06.37 1 г 07.37 Курсує щоденно - переглянути
6344* Брест Заболоття 09.21 45 хв  10.06 Курсує щоденно - переглянути
6315* Ковель Хотислав 22.40 Курсує щоденно - переглянути
6316 Хотислав Вижва 23.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хотислав можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хотислав