У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хотислав
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хотислав:

Актуальний розклад електричок по станції Хотислав містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хотислав з такими станціями і населеними пунктами як Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 00 г 04 хв до пункту призначення Ковель. Найближчі станції та зупинні пункти Заболоття. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хотислав відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Хотислав. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хотислав відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6310 Хотислав Ковель 00.04 Курсує щоденно - переглянути
6315 Ковель Хотислав 22.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хотислав можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хотислав