У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хутір-Михайлівський
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Хутір-Михайлівський:

Розклад поїздів і електричок по станції Хутір-Михайлівський на сьогоднішній день включає в себе 11 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 6, 11 з них проходять і 6 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вночі. Перший, згідно розкладом, відправляється в 00 г 06 хв у напрямку до станції Миколаїв-Пас., а останній прибуває в 21 г 22 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 28 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Хутір-Михайлівський курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Хутір-Михайлівський, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Хутір-Михайлівський можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Хутір-Михайлівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хутір-Михайлівський