У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кільчень
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кільчень:

Актуальний розклад електричок по станції Кільчень містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кільчень з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Красноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 29 хв до пункту призначення Красноград. Найближчі станції та зупинні пункти 140 Км, Губиниха. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кільчень відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Красноград - Дніпро-Головний, Дніпро-Головний - Красноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кільчень відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6171 Красноград Дніпро 05.14 2 хв  05.16 Курсує щоденно - переглянути
6172* Дніпро Красноград 11.10 2 хв  11.12 Курсує щоденно - переглянути
6173* Красноград Дніпро 17.33 2 хв  17.35 Курсує щоденно - переглянути
6174 Дніпро Красноград 22.27 2 хв  22.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кільчень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кільчень