У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кіндійка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кіндійка:

Актуальний розклад електричок по станції Кіндійка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кіндійка з такими станціями і населеними пунктами як Херсон, Вадим. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 33 хв до пункту призначення Вадим. Найближчі станції та зупинні пункти Антонівка, Путійська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кіндійка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Херсон - Вадим, Вадим - Херсон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кіндійка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6578 Вадим Херсон 07.04 2 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
6573 Херсон Вадим 08.36 2 хв  08.38 Курсує щоденно - переглянути
6574 Вадим Херсон 18.51 2 хв  18.53 Курсує щоденно - переглянути
6577 Херсон Вадим 20.31 2 хв  20.33 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кіндійка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кіндійка