У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кіндратівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кіндратівка:

Актуальний розклад електричок по станції Кіндратівка містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кіндратівка з такими станціями і населеними пунктами як Красний Лиман, Ізюм, Костянтинівка, Скотовата, Близнюки. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 05 хв до пункту призначення Фенольна. Найближчі станції та зупинні пункти Костянтинівка, Дружківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кіндратівка відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Красний Лиман - Фенольна, Скотовата - Лозова, Лозова - Костянтинівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кіндратівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6018 Фенольна Красний Лиман 05.31 1 хв  05.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6002 Фенольна Ізюм 06.28 1 хв  06.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6251 Лозова Костянтинівка 06.47 1 хв  06.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6011 Красний Лиман Скотовата 07.14 1 хв  07.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6232* Костянтинівка Близнюки 07.33 1 хв  07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6231 Святогірськ Костянтинівка 09.19 1 хв  09.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6236 Костянтинівка Ізюм 10.28 1 хв  10.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6219 Красний Лиман Фенольна 10.44 1 хв  10.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6072* Скотовата Лозова 11.28 1 хв  11.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6003 Ізюм Скотовата 14.04 1 хв  14.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6016 Фенольна Гаврилівка 15.41 1 хв  15.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6004 Скотовата Святогірськ 17.28 1 хв  17.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6237 Красний Лиман Фенольна 17.39 1 хв  17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6249 Ізюм Фенольна 19.44 1 хв  19.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6244 Фенольна Лозова 19.55 1 хв  19.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6225 Святогірськ Фенольна 22.04 1 хв  22.05 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кіндратівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кіндратівка