У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кіндратівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кіндратівка:

Актуальний розклад електричок по станції Кіндратівка містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кіндратівка з такими станціями і населеними пунктами як Красний Лиман, Ізюм, Скотовата, Фенольна, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 28 хв до пункту призначення Фенольна. Найближчі станції та зупинні пункти Костянтинівка, Дружківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кіндратівка відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фенольна - Красний Лиман, Красний Лиман - Фенольна, Красний Лиман - Скотовата. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кіндратівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6018 Фенольна Красний Лиман 05.26 1 хв  05.27 Курсує щоденно - переглянути
6002 Фенольна Ізюм 06.27 1 хв  06.28 Курсує щоденно - переглянути
6011 Красний Лиман Скотовата 07.16 1 хв  07.17 Курсує щоденно - переглянути
6072 Скотовата Красний Лиман 10.14 1 хв  10.15 Курсує щоденно - переглянути
6219 Красний Лиман Фенольна 10.31 1 хв  10.32 Курсує щоденно - переглянути
6003 Ізюм Фенольна 14.19 1 хв  14.20 Курсує щоденно - переглянути
6016 Фенольна Гаврилівка 15.07 1 хв  15.08 Курсує щоденно - переглянути
6237 Красний Лиман Скотовата 16.10 1 хв  16.11 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фенольна Святогірськ 17.31 1 хв  17.32 Курсує щоденно - переглянути
6244 Скотовата Лозова 19.11 1 хв  19.12 Курсує щоденно - переглянути
6249 Ізюм Фенольна 19.46 1 хв  19.47 Курсує щоденно - переглянути
6225 Святогірськ Фенольна 21.27 1 хв  21.28 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кіндратівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кіндратівка