У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кіндратівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кіндратівка:

Актуальний розклад електричок по станції Кіндратівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кіндратівка з такими станціями і населеними пунктами як Слов'янськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 15 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти 1063 Км, Дружківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кіндратівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кіндратівка - Слов'янськ, Слов'янськ - Кіндратівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кіндратівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6703 Слов'янськ Кіндратівка 07.01 Курсує щоденно - переглянути
6704 Кіндратівка Слов'янськ 07.15 Курсує щоденно - переглянути
6705 Слов'янськ Кіндратівка 18.04 Курсує щоденно - переглянути
6706 Кіндратівка Слов'янськ 18.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кіндратівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кіндратівка