З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кішуйсаллаш
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кішуйсаллаш:

Розклад поїздів по станції Кішуйсаллаш включає в себе 4 поїздів за такими напрямками як Відень Центральний, Чоп, Київ-Пас., в сумі зі станції Кішуйсаллаш можна виїхати за 3 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Відень Центральний - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 25 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 21 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 56 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кішуйсаллаш.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кішуйсаллаш, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
139Д Чоп Відень 06.24 1 хв  06.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Д Київ Відень 06.24 1 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
147Д Відень Чоп 21.38 1 хв  21.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
147Д Відень Київ 21.38 1 хв  21.39 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кішуйсаллаш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кішуйсаллаш