У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коагулянт
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коагулянт:

Актуальний розклад електричок по станції Коагулянт містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Коагулянт з такими станціями і населеними пунктами як Пологи, Запоріжжя-2. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 00 хв до пункту призначення Запоріжжя-2. Найближчі станції та зупинні пункти Челюскін, Пологи. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Коагулянт відправляються або прибувають вночі - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-1 - Пологи, Пологи - Запоріжжя-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коагулянт відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6852 Запоріжжя Пологи 00.15 2 хв  00.17 Курсує щоденно - переглянути
6841 Пологи Запоріжжя 03.32 2 хв  03.34 Курсує щоденно - переглянути
6844 Запоріжжя Пологи 12.06 2 хв  12.08 Курсує щоденно - переглянути
6849 Пологи Запоріжжя 15.58 2 хв  16.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Коагулянт можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Коагулянт