У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кодня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кодня:

Актуальний розклад електричок по станції Кодня містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кодня з такими станціями і населеними пунктами як Козятин-1, Вінниця, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 47 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Пряжів, Рея, Житомир, Бердичів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кодня відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вінниця - Коростень, Козятин-1 - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кодня відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6461-6462 Коростень Козятин 08.11 1 хв  08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
887-888 Коростень Вінниця 10.17 1 хв  10.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
889-890 Вінниця Коростень 15.45 1 хв  15.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6461-6462* Козятин Коростень 16.46 1 хв  16.47 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кодня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кодня