У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Колгоспка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Колгоспка:

Актуальний розклад електричок по станції Колгоспка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Колгоспка з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-2, Марганець. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 37 хв до пункту призначення Марганець. Найближчі станції та зупинні пункти 141 Км, Канцерівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Колгоспка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-2 - Марганець, Марганець - Запоріжжя-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Колгоспка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6492 Марганець Запоріжжя 06.56 1 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
6491 Запоріжжя Марганець 09.56 1 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
6496 Марганець Запоріжжя 18.35 1 хв  18.36 Курсує щоденно - переглянути
6495 Запоріжжя Марганець 18.35 2 хв  18.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Колгоспка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Колгоспка