У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Колгоспка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Колгоспка:

Актуальний розклад електричок по станції Колгоспка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Колгоспка з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-2, Нікополь. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 30 хв до пункту призначення Нікополь. Найближчі станції та зупинні пункти 141 Км, Канцерівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Колгоспка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-2 - Нікополь. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Колгоспка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6492 Нікополь Запоріжжя 07.25 1 хв  07.26 Курсує щоденно - переглянути
6495 Запоріжжя Нікополь 18.28 2 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Колгоспка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Колгоспка