У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Колки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Колки:

Актуальний розклад електричок по станції Колки містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Колки з такими станціями і населеними пунктами як Сарни, Удрицьк. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 23 хв до пункту призначення Удрицьк. Найближчі станції та зупинні пункти 120 Км, Дубровиця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Колки відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Здолбунів-Пас. - Удрицьк. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Колки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6327 Удрицьк Сарни 06.24 1 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6335-6336 Здолбунів Удрицьк 21.22 1 хв  21.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Колки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Колки