У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Колос
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Колос:

Актуальний розклад електричок по станції Колос містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Колос з такими станціями і населеними пунктами як Херсон, Вадим. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 45 хв до пункту призначення Вадим. Найближчі станції та зупинні пункти Каланчак, Рачівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Колос відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вадим - Херсон, Херсон - Вадим. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Колос відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6578 Вадим Херсон 04.57 2 хв  04.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6573 Херсон Вадим 10.40 2 хв  10.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6574 Вадим Херсон 16.44 2 хв  16.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6577 Херсон Вадим 22.43 2 хв  22.45 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Колос можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Колос