У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Комиш-Зоря
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Комиш-Зоря:

Розклад поїздів по станції Комиш-Зоря включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Маріуполь, Рахів, Львів, Одеса-Головна, Київ-Пас., в сумі зі станції Комиш-Зоря можна виїхати за 6 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Маріуполь - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 27 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 25 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 58 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Комиш-Зоря.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Комиш-Зоря, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
077О Харків Маріуполь 01.25 2 хв  01.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 02.32 3 хв  02.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 02.32 3 хв  02.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
084КО
Азов
Київ Маріуполь 06.01 2 хв  06.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Ш Одеса Маріуполь 06.50 2 хв  06.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Д Маріуполь Рахів 10.58 2 хв  11.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Л Рахів Маріуполь 14.48 2 хв  14.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 16.18 2 хв  16.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 16.18 2 хв  16.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 19.41 2 хв  19.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
084Д
Азов
Маріуполь Київ 20.35 2 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
078Д Маріуполь Харків 23.45 2 хв  23.47 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Комиш-Зоря можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Комиш-Зоря