У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Комишуваха
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Комишуваха:

Актуальний розклад електричок по станції Комишуваха містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Комишуваха з такими станціями і населеними пунктами як Сіверськ, Сватово, Попасна, Рубіжне, Лисичанськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 46 хв до пункту призначення Попасна. Найближчі станції та зупинні пункти Попасна-2, Ниркове, Венгерівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Комишуваха відправляються або прибувають днем - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лисичанськ - Попасна, Сіверськ - Попасна, Куп'янськ-Вузловий - Попасна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Комишуваха відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Попасна Сіверськ 04.06 2 хв  04.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6440 Попасна Сватово 04.15 1 хв  04.16 Курсує щоденно - переглянути
6501 Сіверськ Попасна 07.49 2 хв  07.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6441 Сватово Попасна 08.13 1 хв  08.14 Курсує щоденно - переглянути
6442 Попасна Сватово 08.55 1 хв  08.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6842 Попасна Рубіжне 09.15 1 хв  09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6843 Рубіжне Попасна 12.53 1 хв  12.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Попасна Сіверськ 13.22 2 хв  13.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6844 Попасна Лисичанськ 13.35 1 хв  13.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6829 Лисичанськ Попасна 16.05 1 хв  16.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6329 Куп'янськ Попасна 16.23 1 хв  16.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Сіверськ Попасна 16.49 2 хв  16.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6332 Попасна Сватово 18.00 1 хв  18.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6447 Сватово Попасна 20.45 1 хв  20.46 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Комишуваха можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Комишуваха