У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Королівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Королівка:

Актуальний розклад електричок по станції Королівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Королівка з такими станціями і населеними пунктами як П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 15 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Піщаний Брід, Солов'ївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Королівка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Королівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Королівка - Знам'янка від 30.00 грн. (61.0 км)

  • Королівка - П'ятихатки від 23.00 грн. (43.0 км)

  • Королівка - Олександрія від 15.90 грн. (16.0 км)

  • Королівка - Користівка від 15.90 грн. (26.0 км)

  • Королівка - Пантаївка від 23.00 грн. (46.0 км)

  • Королівка - Зелена від 15.90 грн. (26.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Знам'янка П'ятихатки 09.08 7 хв  09.15 Курсує щоденно - переглянути
6001 П'ятихатки Знам'янка 15.13 2 хв  15.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Королівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Королівка