У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кошари,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кошари:

Актуальний розклад електричок по станції Кошари містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кошари з такими станціями і населеними пунктами як Конотоп, Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 15 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Бабаківка, Карпилівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кошари відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворожба-Пас. - Конотоп, Конотоп - Ворожба-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кошари відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6301 Ворожба Конотоп 05.28 1 хв  05.29 Курсує щоденно - переглянути
6304 Конотоп Ворожба 11.34 1 хв  11.35 Курсує щоденно - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 13.08 1 хв  13.09 Курсує щоденно - переглянути
6306 Конотоп Ворожба 20.14 1 хв  20.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кошари можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кошари,Сумська обл.