У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Козацька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Козацька:

Актуальний розклад електричок по станції Козацька містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Козацька з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Нововесела, Херсон, Каховка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 58 хв до пункту призначення Каховка. Найближчі станції та зупинні пункти Електромаш, Матросівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Козацька відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Каховка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Козацька відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6321 Каховка Миколаїв 03.35 2 хв  03.37 Курсує щоденно - переглянути
6772 Херсон Нововесела 08.04 2 хв  08.06 Курсує щоденно - переглянути
6771 Нововесела Херсон 16.24 2 хв  16.26 Курсує щоденно - переглянути
6322 Миколаїв Каховка 20.56 2 хв  20.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Козацька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Козацька