У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Краматорськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Краматорськ:

Розклад поїздів по станції Краматорськ включає в себе 10 поїздів за такими напрямками як Костянтинівка, Київ-Пас., Івано-Франківськ, Одеса-Головна, в сумі зі станції Краматорськ можна виїхати за 4 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Костянтинівка - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 08 г 22 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 56 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 34 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Краматорськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Краматорськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
092 Одеса Краматорськ 08.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 08.17 5 хв  08.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
126КШ Київ Костянтинівка 08.36 5 хв  08.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
712К Київ Костянтинівка 12.24 2 хв  12.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 15.14 2 хв  15.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
712Д Костянтинівка Київ 16.40 2 хв  16.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 17.02 2 хв  17.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Краматорськ Одеса 17.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 17.40 5 хв  17.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
126ДП Костянтинівка Київ 22.45 5 хв  22.50 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Краматорськ