У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Краматорськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Краматорськ:

Актуальний розклад електричок по станції Краматорськ містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Краматорськ з такими станціями і населеними пунктами як Кіндратівка, Харків-Пас., Лозова, Слов'янськ, Верхівцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 30 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти Ворота КМЗ, Прокатчик, Шпичкине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Краматорськ відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кіндратівка - Слов'янськ, Слов'янськ - Краматорськ, Краматорськ - Лозова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Краматорськ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Краматорськ