У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Краска
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Краска:

Актуальний розклад електричок по станції Краска містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Краска з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Заболоття. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 50 хв до пункту призначення Заболоття. Найближчі станції та зупинні пункти Заболоття, Людка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Краска відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Заболоття, Заболоття - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Краска відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6310 Заболоття Ковель 05.56 1 хв  05.57 Курсує щоденно - переглянути
6311 Ковель Заболоття 10.29 1 хв  10.30 Курсує щоденно - переглянути
6314 Заболоття Ковель 16.45 1 хв  16.46 Курсує щоденно - переглянути
6315 Ковель Заболоття 21.49 1 хв  21.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Краска можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Краска