З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Красне,Одеська обл.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Красне:

Розклад поїздів по станції Красне включає в себе 4 поїздів за такими напрямками як Березине, Київ-Пас., Арциз, в сумі зі станції Красне можна виїхати за 3 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Березине - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 11 г 01 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 32 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 31 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Красне.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Красне, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
145К Київ Березине 10.59 2 хв  11.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
687О Арциз Березине 10.59 2 хв  11.01 Курсує щоденно - переглянути
688Ш Березине Київ 18.29 2 хв  18.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
688Ш Березине Арциз 18.29 2 хв  18.31 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Красне,Одеська обл.