У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Краснопілля,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Краснопілля:

Актуальний розклад електричок по станції Краснопілля містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Краснопілля з такими станціями і населеними пунктами як Суми. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 00 хв до пункту призначення Суми. Найближчі станції та зупинні пункти Корчаківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Краснопілля відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Суми - Краснопілля, Краснопілля - Суми. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Краснопілля відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6866-6865 Краснопілля Суми 05.10 Курсує щоденно - переглянути
6066 Суми Краснопілля 08.24 Курсує щоденно - переглянути
6066 Краснопілля Суми 08.47 Курсує щоденно - переглянути
6872 Суми Краснопілля 18.37 Курсує щоденно - переглянути
6872 Краснопілля Суми 19.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Краснопілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Краснопілля,Сумська обл.