У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Красноріченська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Красноріченська:

Актуальний розклад електричок по станції Красноріченська містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Красноріченська з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Попасна, Сватово. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 19 хв до пункту призначення Сватово. Найближчі станції та зупинні пункти Сватово, Гончарівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Красноріченська відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Куп'янськ-Вузловий - Попасна, Сватово - Куп'янськ-Вузловий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Красноріченська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6330 Сватово Куп'янськ 04.51 1 хв  04.52 Курсує щоденно - переглянути
6329 Куп'янськ Попасна 11.00 1 хв  11.01 Курсує щоденно - переглянути
6338* Сватово Куп'янськ 12.53 1 хв  12.54 Курсує щоденно - переглянути
6337* Куп'янськ Сватово 19.18 1 хв  19.19 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Красноріченська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Красноріченська