У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кремінне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кремінне:

Розклад поїздів по станції Кремінне включає в себе 10 поїздів за такими напрямками як Лисичанськ, Ужгород, Попасна, Хмельницький, Жмеринка-Пас., в сумі зі станції Кремінне можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Лисичанськ - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 35 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 15 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 40 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кремінне.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кремінне, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
045Л Ужгород Лисичанськ 03.33 2 хв  03.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 07.31 2 хв  07.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
020КЛ Київ Попасна 09.05 2 хв  09.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 13.05 2 хв  13.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 13.05 2 хв  13.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 14.49 2 хв  14.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 15.50 2 хв  15.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 15.50 2 хв  15.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 17.42 2 хв  17.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
020ДП Попасна Київ 21.01 2 хв  21.03 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кремінне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кремінне