З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Крикливиці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Крикливиці:

Актуальний розклад електричок по станції Крикливиці містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Крикливиці з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Вапнярка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 21 хв до пункту призначення Вапнярка. Найближчі станції та зупинні пункти Крижопіль, Рудниця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Крикливиці відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вапнярка - Одеса-Головна, Одеса-Головна - Вапнярка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Крикливиці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6253 Вапнярка Одеса 02.54 1 хв  02.55 Курсує щоденно - переглянути
6255 Вапнярка Одеса 08.04 1 хв  08.05 Курсує щоденно - переглянути
6252 Одеса Вапнярка 11.31 1 хв  11.32 Курсує щоденно - переглянути
6254 Одеса Вапнярка 17.04 1 хв  17.05 Курсує щоденно - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 17.22 1 хв  17.23 Курсує щоденно - переглянути
6258 Одеса Вапнярка 23.20 1 хв  23.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Крикливиці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Крикливиці