У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривчунка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кривчунка:

Актуальний розклад електричок по станції Кривчунка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кривчунка з такими станціями і населеними пунктами як Жашків, Козятин-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 07 хв до пункту призначення Козятин-1. Найближчі станції та зупинні пункти Горошків, Жашків. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кривчунка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Жашків - Козятин-1, Козятин-1 - Жашків. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кривчунка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6292-6293 Козятин Жашків 14.04 1 хв  14.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6294-6295 Жашків Козятин 15.06 1 хв  15.07 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кривчунка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кривчунка