У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривошиївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кривошиївка:

Актуальний розклад електричок по станції Кривошиївка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кривошиївка з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Попасна, Сватово. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 02 хв до пункту призначення Сватово. Найближчі станції та зупинні пункти Калинівка, Учнівський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кривошиївка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сватово - Куп'янськ-Вузловий, Куп'янськ-Вузловий - Попасна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кривошиївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6330 Сватово Куп'янськ 05.09 1 хв  05.10 Курсує щоденно - переглянути
6329 Куп'янськ Попасна 10.41 1 хв  10.42 Курсує щоденно - переглянути
6338* Сватово Куп'янськ 13.11 1 хв  13.12 Курсує щоденно - переглянути
6337* Куп'янськ Сватово 19.01 1 хв  19.02 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кривошиївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кривошиївка