У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Торець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кривий Торець:

Актуальний розклад електричок по станції Кривий Торець містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кривий Торець з такими станціями і населеними пунктами як Красний Лиман, Ізюм, Скотовата, Лозова, Фенольна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 40 хв до пункту призначення Фенольна. Найближчі станції та зупинні пункти Фенольна, 6 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кривий Торець відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Скотовата - Лозова, Фенольна - Красний Лиман, Красний Лиман - Фенольна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кривий Торець відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6018 Фенольна Красний Лиман 04.42 1 хв  04.43 Курсує щоденно - переглянути
6002* Фенольна Ізюм 05.47 1 хв  05.48 Курсує щоденно - переглянути
6011 Красний Лиман Скотовата 07.55 1 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
6072 Скотовата Лозова 09.34 1 хв  09.35 Курсує щоденно - переглянути
6219 Красний Лиман Фенольна 11.08 1 хв  11.09 Курсує щоденно - переглянути
6016 Фенольна Гаврилівка 14.28 1 хв  14.29 Курсує щоденно - переглянути
6003* Ізюм Скотовата 14.57 1 хв  14.58 Курсує щоденно - переглянути
6004* Скотовата Святогірськ 16.51 1 хв  16.52 Курсує щоденно - переглянути
6237 Красний Лиман Фенольна 18.23 1 хв  18.24 Курсує щоденно - переглянути
6244 Фенольна Лозова 19.12 1 хв  19.13 Курсує щоденно - переглянути
6249 Ізюм Фенольна 20.36 1 хв  20.37 Курсує щоденно - переглянути
6225 Святогірськ Фенольна 22.39 1 хв  22.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кривий Торець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кривий Торець