У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Торець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кривий Торець:

Актуальний розклад електричок по станції Кривий Торець містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кривий Торець з такими станціями і населеними пунктами як Красний Лиман, Ізюм, Скотовата, Фенольна, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 05 хв до пункту призначення Фенольна. Найближчі станції та зупинні пункти Фенольна, 6 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кривий Торець відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фенольна - Гаврилівка, Фенольна - Святогірськ, Красний Лиман - Скотовата. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кривий Торець відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6018 Фенольна Красний Лиман 04.47 1 хв  04.48 Курсує щоденно - переглянути
6002 Фенольна Ізюм 05.47 1 хв  05.48 Курсує щоденно - переглянути
6011 Красний Лиман Скотовата 07.55 1 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
6072 Скотовата Красний Лиман 09.34 1 хв  09.35 Курсує щоденно - переглянути
6219 Красний Лиман Фенольна 11.08 1 хв  11.09 Курсує щоденно - переглянути
6016 Фенольна Гаврилівка 14.28 1 хв  14.29 Курсує щоденно - переглянути
6003 Ізюм Фенольна 14.57 1 хв  14.58 Курсує щоденно - переглянути
6237 Красний Лиман Скотовата 16.48 1 хв  16.49 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фенольна Святогірськ 16.51 1 хв  16.52 Курсує щоденно - переглянути
6244 Скотовата Лозова 18.31 1 хв  18.32 Курсує щоденно - переглянути
6249 Ізюм Фенольна 20.25 1 хв  20.26 Курсує щоденно - переглянути
6225 Святогірськ Фенольна 22.04 1 хв  22.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кривий Торець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кривий Торець