З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Торець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кривий Торець:

Актуальний розклад електричок по станції Кривий Торець містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кривий Торець з такими станціями і населеними пунктами як Красний Лиман, Скотовата, Слов'янськ, Близнюки, Фенольна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 26 хв до пункту призначення Фенольна. Найближчі станції та зупинні пункти Фенольна, Костянтинівка, 6 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кривий Торець відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Скотовата - Слов'янськ, Фенольна - Красний Лиман, Близнюки - Скотовата. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кривий Торець відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6018 Фенольна Красний Лиман 04.47 1 хв  04.48 Курсує щоденно - переглянути
6251 Близнюки Скотовата 07.45 1 хв  07.46 Курсує щоденно - переглянути
6072 Скотовата Слов'янськ 09.34 1 хв  09.35 Курсує щоденно - переглянути
6231 Святогірськ Скотовата 10.54 1 хв  10.55 Курсує щоденно - переглянути
6244 Скотовата Близнюки 18.17 1 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6249 Красний Лиман Фенольна 20.25 1 хв  20.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кривий Торець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кривий Торець