У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кулагівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кулагівка:

Актуальний розклад електричок по станції Кулагівка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кулагівка з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Тополі. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 58 хв до пункту призначення Тополі. Найближчі станції та зупинні пункти Сеньківка, Заоскілля. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кулагівка відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тополі - Куп'янськ-Вузловий, Куп'янськ-Вузловий - Тополі. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кулагівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6625 Тополі Куп'янськ 06.05 1 хв  06.06 Курсує щоденно - переглянути
6628 Куп'янськ Тополі 08.59 1 хв  09.00 Курсує щоденно - переглянути
6632 Куп'янськ Тополі 17.31 1 хв  17.32 Курсує щоденно - переглянути
6631 Тополі Куп'янськ 19.04 1 хв  19.05 Курсує щоденно - переглянути
6634 Куп'янськ Тополі 20.57 1 хв  20.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кулагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кулагівка