У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кулебівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кулебівка:

Актуальний розклад електричок по станції Кулебівка містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кулебівка з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Красноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 42 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти Жестибуд, Підміська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кулебівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Красноград, Красноград - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кулебівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6171 Красноград Дніпро 06.23 2 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6172* Дніпро Красноград 09.51 2 хв  09.53 Курсує щоденно - переглянути
6173* Красноград Дніпро 18.40 2 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кулебівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кулебівка