З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кулевча
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кулевча:

Розклад поїздів по станції Кулевча включає в себе 4 поїздів за такими напрямками як Березине, Ізмаїл, Київ-Пас., в сумі зі станції Кулевча можна виїхати за 3 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 21 г 17 хв і прибуває в пункт призначення о 10 г 52 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 13 г 35 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кулевча.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кулевча, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
145К Київ Березине 08.04 2 хв  08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 08.04 2 хв  08.06 Курсує щоденно - переглянути
688Ш Березине Київ 21.15 2 хв  21.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 21.15 2 хв  21.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кулевча можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кулевча