У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Куп'янськ-Південний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Куп'янськ-Південний:

Актуальний розклад електричок по станції Куп'янськ-Південний містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Куп'янськ-Південний з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Харків-Пас., Гракове, Вовчанськ, Моначинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 56 хв до пункту призначення Вовчанськ. Найближчі станції та зупинні пункти Кооптах, Естакадний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Куп'янськ-Південний відправляються або прибувають ввечері - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Куп'янськ-Південний, Куп'янськ-Вузловий - Вовчанськ, Моначинівка - Куп'янськ-Вузловий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Куп'янськ-Південний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Куп'янськ-Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Куп'янськ-Південний