У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Курилівка,Харківська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Курилівка:

Актуальний розклад електричок по станції Курилівка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Курилівка з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Сватово, Попасна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 51 хв до пункту призначення Сватово. Найближчі станції та зупинні пункти Ливарний, Куп'янськ-Вузловий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Курилівка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Куп'янськ-Вузловий - Сватово, Куп'янськ-Вузловий - Попасна, Лисичанськ - Куп'янськ-Вузловий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Курилівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6330 Лисичанськ Куп'янськ 06.22 1 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6329 Куп'янськ Сватово 08.37 1 хв  08.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6329 Куп'янськ Попасна 08.37 1 хв  08.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6338 Сватово Куп'янськ 14.30 1 хв  14.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6337 Куп'янськ Сватово 17.44 7 хв  17.51 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Курилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Курилівка,Харківська обл.