У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кушугум
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кушугум:

Актуальний розклад електричок по станції Кушугум містить всього 18 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кушугум з такими станціями і населеними пунктами як Новоолексіївка, Сиваш, Синельникове-1, Запоріжжя Ліве, Запоріжжя-2. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 05 хв до пункту призначення Пришиб. Найближчі станції та зупинні пункти Запоріжжя-1, Канкринівка, 1117 Км, Балабине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кушугум відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мелітополь - Запоріжжя-2, Мелітополь - Запоріжжя Ліве, Запоріжжя-2 - Сиваш. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кушугум відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кушугум можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кушугум