У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кутейникове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кутейникове:

Актуальний розклад електричок по станції Кутейникове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кутейникове з такими станціями і населеними пунктами як Каракуба, Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 42 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти 1175 Км, 7 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кутейникове відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Каракуба - Іловайськ, Іловайськ - Каракуба. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кутейникове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6681 Іловайськ Каракуба 05.58 1 хв  05.59 Курсує щоденно - переглянути
6682 Каракуба Іловайськ 09.11 1 хв  09.12 Курсує щоденно - переглянути
6683 Іловайськ Каракуба 19.01 1 хв  19.02 Курсує щоденно - переглянути
6684 Каракуба Іловайськ 21.41 1 хв  21.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кутейникове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кутейникове