У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Пас.:

Актуальний розклад електричок по станції Київ-Пас. містить всього 193 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Київ-Пас. з такими станціями і населеними пунктами як Бориспіль-аеропорт, Ніжин, Яготин, Фастів-1, Дарниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 23 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Видубичі, Караваєві Дачі, Протасів Яр. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Київ-Пас. відправляються або прибувають вранці - 43 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Біла Церква - Київ-Пас., Київ-Пас. - Миронівка, Київ-Волинський - Ворожба-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Пас. відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
802 Київ Бориспіль-аеропорт 00.04 Курсує щоденно - переглянути
803 Бориспіль-аеропорт Київ 02.33 Курсує щоденно - переглянути
807 Бориспіль-аеропорт Київ 04.30 Курсує щоденно - переглянути
6902 Київ Ніжин 04.39 3 хв  04.42 Курсує щоденно - переглянути
6804 Київ Яготин 05.05 3 хв  05.08 Курсує щоденно - переглянути
6002 Фастів Київ 05.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6001 Київ Фастів 05.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
7302 Київ Дарниця 05.48 11 хв  05.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6004 Фастів Київ 06.04 Курсує щоденно - переглянути
6801 Яготин Київ 05.57 10 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
6070 Фастів Київ 06.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6904 Київ Ніжин 06.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6901 Ніжин Святошин 06.14 3 хв  06.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6901 Ніжин Київ 06.14 3 хв  06.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6071 Київ Тарасівка 06.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6006 Фастів Київ 06.27 Курсує щоденно - переглянути
814 Київ Бориспіль-аеропорт 06.30 Курсує щоденно - переглянути
7304 Київ Дарниця 06.33 1 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
6903 Носівка Київ 06.35 Курсує щоденно - переглянути
6722-21 Миронівка Київ 06.45 Курсує щоденно - переглянути
6605 Київ Коростень 06.45 Курсує щоденно - переглянути
7306 Київ Дарниця 06.43 5 хв  06.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
7405-7406 Дарниця Дарниця 06.56 1 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 07.03 Курсує щоденно - переглянути
6905 Ніжин Київ 07.02 3 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
6202-6008 Козятин Київ 07.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
7307-08 Дарниця Дарниця 07.06 2 хв  07.08 Курсує щоденно - переглянути
6907 Ніжин Київ 07.09 3 хв  07.12 Курсує щоденно - переглянути
6803 Яготин Київ 07.15 Курсує щоденно - переглянути
7032 Фастів Київ 07.19 Курсує щоденно - переглянути
6005-6236 Київ Миронівка 07.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6702-01 Київ Миронівка 07.20 Курсує щоденно - переглянути
895К Конотоп Київ 07.19 5 хв  07.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
895 Шостка Київ 07.19 5 хв  07.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
896Д Шостка Київ 07.19 5 хв  07.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6909 Ніжин Київ 07.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
7309-10 Дарниця Дарниця 07.18 13 хв  07.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Київ 07.33 Курсує щоденно - переглянути
6072 Тарасівка Київ 07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
818 Київ Бориспіль-аеропорт 07.40 Курсує щоденно - переглянути
6012 Фастів Київ 07.42 Курсує щоденно - переглянути
6073 Київ Тарасівка 07.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
7407-08 Дарниця Дарниця 07.50 1 хв  07.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6911 Ніжин Київ 07.56 3 хв  07.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
7311-12 Дарниця Дарниця 08.00 1 хв  08.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
813 Бориспіль-аеропорт Київ 08.02 Курсує щоденно - переглянути
6231-6014 Миронівка Київ 08.03 Курсує щоденно - переглянути
6908 Київ Ніжин 08.09 3 хв  08.12 Курсує щоденно - переглянути
6913 Ніжин Київ 08.12 3 хв  08.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
820 Київ Бориспіль-аеропорт 08.23 Курсує щоденно - переглянути
7313-14 Дарниця Дарниця 08.22 3 хв  08.25 Курсує щоденно - переглянути
7033-34 Біла Церква Київ 08.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6704-03 Київ Миронівка 08.31 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Київ 08.33 Курсує щоденно - переглянути
6016 Фастів Київ 08.35 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 08.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6910 Київ Ніжин 08.38 Курсує щоденно - переглянути
7030 Житомир Київ 08.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
7409-10 Дарниця Дарниця 08.49 1 хв  08.50 Курсує щоденно - переглянути
6808 Київ Гребінка 08.50 Курсує щоденно - переглянути
6074 Тарасівка Київ 08.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6009-6205 Київ Козятин 08.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6204-6018 Козятин Київ 09.01 Курсує щоденно - переглянути
7315-16 Дарниця Дарниця 08.58 3 хв  09.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6075 Київ Тарасівка 09.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
817 Бориспіль-аеропорт Київ 09.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6807 Гребінка Київ 09.10 3 хв  09.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
7411-12 Дарниця Дарниця 09.17 5 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
7317-18 Дарниця Дарниця 09.22 1 хв  09.23 Курсує щоденно - переглянути
824 Київ Бориспіль-аеропорт 09.26 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 09.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Бородянка Київ 09.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
864К Неданчичі Київ 09.38 3 хв  09.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
870 Шепетівка Київ 09.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
888Л Київ Ворожба 09.32 10 хв  09.42 Курсує щоденно - переглянути
819 Бориспіль-аеропорт Київ 09.50 Курсує щоденно - переглянути
7004 Клавдієве Київ 09.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
826 Київ Бориспіль-аеропорт 10.00 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 10.06 Курсує щоденно - переглянути
7321-22 Дарниця Дарниця 10.04 2 хв  10.06 Курсує щоденно - переглянути
7413 Дарниця Київ 10.09 6 хв  10.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6076 Тарасівка Київ 10.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6810 Київ Гребінка 10.27 3 хв  10.30 Курсує щоденно - переглянути
7415 Дарниця Київ 10.33 1 хв  10.34 Курсує щоденно - переглянути
6809 Яготин Київ 10.44 3 хв  10.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
894 Шепетівка Київ 10.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
823 Бориспіль-аеропорт Київ 10.54 Курсує щоденно - переглянути
828 Київ Бориспіль-аеропорт 11.04 Курсує щоденно - переглянути
6724-23 Миронівка Київ 11.00 5 хв  11.05 Курсує щоденно - переглянути
6915 Ніжин Київ 11.32 Курсує щоденно - переглянути
825 Бориспіль-аеропорт Київ 11.35 Курсує щоденно - переглянути
6618 Бородянка Київ 11.36 Курсує щоденно - переглянути
868 Жмеринка Київ 11.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6613 Київ Коростень 11.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
830 Київ Бориспіль-аеропорт 12.00 Курсує щоденно - переглянути
880-879 Київ Славутич 11.56 10 хв  12.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
883К Зернове Київ 11.58 10 хв  12.08 Курсує щоденно - переглянути
885К Київ Рівне 12.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6013 Київ Фастів 12.26 Курсує щоденно - переглянути
6912 Київ Ніжин 12.27 3 хв  12.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
827 Бориспіль-аеропорт Київ 12.32 Курсує щоденно - переглянути
832 Київ Бориспіль-аеропорт 13.00 Курсує щоденно - переглянути
6914 Київ Ніжин 13.35 6 хв  13.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
867 Київ Жмеринка 13.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Бориспіль-аеропорт Київ 13.46 Курсує щоденно - переглянути
6024 Фастів Київ 13.58 Курсує щоденно - переглянути
834 Київ Бориспіль-аеропорт 14.00 Курсує щоденно - переглянути
831 Бориспіль-аеропорт Київ 14.42 Курсує щоденно - переглянути
836 Київ Бориспіль-аеропорт 15.00 Курсує щоденно - переглянути
896 Київ Шостка 15.04 9 хв  15.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
896 Київ Конотоп 15.04 9 хв  15.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6017-6240 Київ Миронівка 15.25 Курсує щоденно - переглянути
833 Бориспіль-аеропорт Київ 15.27 Курсує щоденно - переглянути
6208-6026 Козятин Київ 15.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6019-6209 Київ Козятин 15.44 Курсує щоденно - переглянути
6077 Київ Тарасівка 16.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6816 Київ Гребінка 16.15 3 хв  16.18 Курсує щоденно - переглянути
6918 Київ Ніжин 16.23 3 хв  16.26 Курсує щоденно - переглянути
835 Бориспіль-аеропорт Київ 16.29 Курсує щоденно - переглянути
7324 Київ Дарниця 16.35 1 хв  16.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
7419-20 Дарниця Дарниця 16.40 1 хв  16.41 Курсує щоденно - переглянути
7326 Київ Дарниця 16.50 1 хв  16.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
840 Київ Бориспіль-аеропорт 16.56 Курсує щоденно - переглянути
6078 Тарасівка Київ 17.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
7421-22 Дарниця Дарниця 17.05 5 хв  17.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6815 Гребінка Київ 17.14 Курсує щоденно - переглянути
884К Фастів Зернове 17.04 12 хв  17.16 Курсує щоденно - переглянути
6023 Київ Фастів 17.17 Курсує щоденно - переглянути
6818 Київ Яготин 17.21 Курсує щоденно - переглянути
6079 Київ Тарасівка 17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
7423-24 Дарниця Дарниця 17.34 3 хв  17.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
866-865 Київ Неданчичі 17.34 5 хв  17.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
893 Київ Шепетівка 17.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
7327-28 Дарниця Дарниця 17.44 5 хв  17.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
7035-36 Київ Роток 17.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
842 Київ Бориспіль-аеропорт 17.50 Курсує щоденно - переглянути
7425-26 Дарниця Дарниця 17.52 5 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути
6028 Фастів Київ 17.57 Курсує щоденно - переглянути
6706-05 Київ Миронівка 18.00 Курсує щоденно - переглянути
6625 Київ Коростень 18.13 Курсує щоденно - переглянути
6027-6213 Київ Козятин 18.20 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 18.21 Курсує щоденно - переглянути
6922 Київ Ніжин 18.19 3 хв  18.22 Курсує щоденно - переглянути
7427-28 Дарниця Дарниця 18.18 5 хв  18.23 Курсує щоденно - переглянути
839 Бориспіль-аеропорт Київ 18.26 Курсує щоденно - переглянути
6820 Київ Гребінка 18.31 Курсує щоденно - переглянути
6080 Тарасівка Київ 18.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
7037 Київ Житомир 18.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
7329-30 Дарниця Дарниця 18.38 3 хв  18.41 Курсує щоденно - переглянути
7429-30 Дарниця Дарниця 18.41 1 хв  18.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6081 Київ Тарасівка 18.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6029-6242 Київ Миронівка 18.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6817 Гребінка Київ 18.52 Курсує щоденно - переглянути
846 Київ Бориспіль-аеропорт 18.57 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 18.57 Курсує щоденно - переглянути
6032 Фастів Київ 18.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6923 Ніжин Київ 19.04 Курсує щоденно - переглянути
6726-25 Миронівка Київ 19.11 Курсує щоденно - переглянути
841 Бориспіль-аеропорт Київ 19.16 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Тетерів 19.20 Курсує щоденно - переглянути
6630 Тетерів Київ 19.21 Курсує щоденно - переглянути
6924 Київ Ніжин 19.26 Курсує щоденно - переглянути
7431 Дарниця Київ 19.25 2 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
7433-7434 Дарниця Дарниця 19.34 1 хв  19.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6822 Київ Яготин 19.40 Курсує щоденно - переглянути
6082 Тарасівка Київ 19.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6819 Гребінка Київ 19.49 Курсує щоденно - переглянути
6083 Київ Фастів 19.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
7333-34 Дарниця Дарниця 19.57 2 хв  19.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
7435-7436 Дарниця Дарниця 19.58 1 хв  19.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
850 Київ Бориспіль-аеропорт 20.14 Курсує щоденно - переглянути
6925 Ніжин Київ 20.18 Курсує щоденно - переглянути
6632 Бородянка Київ 20.19 Курсує щоденно - переглянути
6926 Київ Ніжин 20.30 Курсує щоденно - переглянути
845 Бориспіль-аеропорт Київ 20.31 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 20.35 Курсує щоденно - переглянути
6629 Київ Малин 20.35 Курсує щоденно - переглянути
7335-36 Дарниця Дарниця 20.33 7 хв  20.40 Курсує щоденно - переглянути
6824 Київ Гребінка 20.45 Курсує щоденно - переглянути
7437 Дарниця Київ 20.47 5 хв  20.52 Курсує щоденно - переглянути
882О Славутич Фастів 21.09 3 хв  21.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
7439 Дарниця Київ 21.15 12 хв  21.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6035 Київ Фастів 21.30 Курсує щоденно - переглянути
6928 Київ Ніжин 21.22 10 хв  21.32 Курсує щоденно - переглянути
6634 Коростень Київ 21.37 Курсує щоденно - переглянути
6036 Фастів Київ 21.42 Курсує щоденно - переглянути
849 Бориспіль-аеропорт Київ 21.42 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 22.29 Курсує щоденно - переглянути
6927 Ніжин Київ 22.38 17 хв  22.55 Курсує щоденно - переглянути
858 Київ Бориспіль-аеропорт 22.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6823 Гребінка Київ 23.13 3 хв  23.16 Курсує щоденно - переглянути
887 Ворожба Фастів 23.20 3 хв  23.23 Курсує щоденно - переглянути
6038 Фастів Київ 23.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Київ-Пас.