У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Пас.:

Актуальний розклад електричок по станції Київ-Пас. містить всього 136 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Київ-Пас. з такими станціями і населеними пунктами як Баришівка, Фастів-1, Святошин, Ніжин, Київ-Волинський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 03 хв до пункту призначення Київ-Волинський. Найближчі станції та зупинні пункти Караваєві Дачі, Протасів Яр. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Київ-Пас. відправляються або прибувають вранці - 30 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Волинський - Ніжин, Київ-Пас. - Яготин, Ніжин - Київ-Волинський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Пас. відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6832 Київ Баришівка 05.31 2 хв  05.33 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 05.50 Курсує щоденно - переглянути
7402-7403 Святошин Святошин 05.54 2 хв  05.56 Курсує щоденно - переглянути
7301 Дарниця Святошин 06.02 2 хв  06.04 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фастів Київ 06.05 Курсує щоденно - переглянути
6904 Київ Ніжин 06.16 Курсує щоденно - переглянути
6905 Носівка Київ 06.42 Курсує щоденно - переглянути
6202-6008 Козятин Київ 06.52 Курсує щоденно - переглянути
6907 Ніжин Київ 06.52 3 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
7406-7407 Святошин Святошин 06.54 2 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 07.03 Курсує щоденно - переглянути
6804 Київ Гребінка 07.03 Курсує щоденно - переглянути
7302-7303 Святошин Святошин 07.02 2 хв  07.04 Курсує щоденно - переглянути
7030 Фастів Київ 07.06 Курсує щоденно - переглянути
6803 Яготин Київ 07.09 Курсує щоденно - переглянути
6040 Васильків-2 Київ 07.14 Курсує щоденно - переглянути
6722-21 Миронівка Київ 07.18 Курсує щоденно - переглянути
6010 Фастів Київ 07.22 Курсує щоденно - переглянути
7408-7409 Святошин Святошин 07.24 2 хв  07.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6909 Ніжин Київ 07.23 3 хв  07.26 Курсує щоденно - переглянути
6039 Київ Васильків-2 07.31 Курсує щоденно - переглянути
7305 Дарниця Святошин 07.32 2 хв  07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6072 Тарасівка Київ 07.36 Курсує щоденно - переглянути
6005-6234 Київ Миронівка 07.39 Курсує щоденно - переглянути
6702-01 Київ Миронівка 07.46 Курсує щоденно - переглянути
6805 Гребінка Київ 07.42 4 хв  07.46 Курсує щоденно - переглянути
7031-7032 Роток Київ 07.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
7410-7411 Святошин Святошин 07.54 2 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
7306-7307 Святошин Святошин 08.02 2 хв  08.04 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 08.09 Курсує щоденно - переглянути
6911 Ніжин Київ 08.12 Курсує щоденно - переглянути
6908 Київ Ніжин 08.15 3 хв  08.18 Курсує щоденно - переглянути
6074 Тарасівка Київ 08.23 Курсує щоденно - переглянути
7412-7413 Святошин Святошин 08.24 2 хв  08.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6231-6012 Миронівка Київ 08.30 Курсує щоденно - переглянути
6704-03 Київ Миронівка 08.31 Курсує щоденно - переглянути
7308-7309 Святошин Святошин 08.32 2 хв  08.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6833 Баришівка Київ 08.41 3 хв  08.44 Курсує щоденно - переглянути
6806 Київ Яготин 08.50 Курсує щоденно - переглянути
6807 Гребінка Київ 08.50 3 хв  08.53 Курсує щоденно - переглянути
6009 Київ Фастів 08.54 Курсує щоденно - переглянути
7414-7415 Святошин Святошин 08.54 2 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
7310-7311 Святошин Святошин 09.02 2 хв  09.04 Курсує щоденно - переглянути
6910 Київ Ніжин 09.02 3 хв  09.05 Курсує щоденно - переглянути
6204-6016 Козятин Київ 09.11 Курсує щоденно - переглянути
7416-7417 Святошин Святошин 09.24 2 хв  09.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 09.28 Курсує щоденно - переглянути
7312-7313 Святошин Святошин 09.32 2 хв  09.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
870 Шепетівка Київ 09.51 Курсує щоденно - переглянути
7418-7419 Святошин Святошин 09.54 2 хв  09.56 Курсує щоденно - переглянути
6044 Васильків-2 Київ 09.59 Курсує щоденно - переглянути
7314-7315 Святошин Святошин 10.02 2 хв  10.04 Курсує щоденно - переглянути
6043 Київ Васильків-2 10.13 Курсує щоденно - переглянути
6808 Київ Гребінка 10.27 3 хв  10.30 Курсує щоденно - переглянути
7316-7317 Святошин Святошин 10.32 2 хв  10.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6724-23 Миронівка Київ 10.51 3 хв  10.54 Курсує щоденно - переглянути
7420-7421 Святошин Святошин 10.54 2 хв  10.56 Курсує щоденно - переглянути
7318-7319* Святошин Святошин 11.02 2 хв  11.04 Курсує щоденно - переглянути
7034 Житомир Київ 11.35 Курсує щоденно - переглянути
7422-7423 Святошин Святошин 11.54 2 хв  11.56 Курсує щоденно - переглянути
7320-7321* Святошин Святошин 12.02 2 хв  12.04 Курсує щоденно - переглянути
6913 Ніжин Київ 12.10 3 хв  12.13 Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 12.17 Курсує щоденно - переглянути
6809 Гребінка Київ 12.20 Курсує щоденно - переглянути
868 Гречани Київ 12.21 Курсує щоденно - переглянути
6013-6209 Київ Козятин 12.26 Курсує щоденно - переглянути
6206-6018 Козятин Київ 12.31 Курсує щоденно - переглянути
6048 Васильків-2 Київ 12.51 Курсує щоденно - переглянути
7424-7425 Святошин Святошин 12.54 2 хв  12.56 Курсує щоденно - переглянути
7322-7323 Святошин Святошин 13.02 2 хв  13.04 Курсує щоденно - переглянути
6810 Київ Гребінка 13.10 Курсує щоденно - переглянути
6235-6020 Миронівка Київ 13.54 Курсує щоденно - переглянути
7426-7427 Святошин Святошин 13.54 2 хв  13.56 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 13.57 Курсує щоденно - переглянути
7324-7325* Святошин Святошин 14.02 2 хв  14.04 Курсує щоденно - переглянути
6811 Гребінка Київ 14.17 Курсує щоденно - переглянути
6834 Київ Баришівка 14.44 3 хв  14.47 Курсує щоденно - переглянути
7428-7429 Святошин Святошин 14.54 2 хв  14.56 Курсує щоденно - переглянути
7326-7327* Святошин Святошин 15.02 2 хв  15.04 Курсує щоденно - переглянути
6047 Київ Васильків-2 15.09 Курсує щоденно - переглянути
867 Київ Гречани 15.17 Курсує щоденно - переглянути
6208-6022 Козятин Київ 15.24 Курсує щоденно - переглянути
6017-6236 Київ Миронівка 15.25 Курсує щоденно - переглянути
6491 Київ Житомир 15.35 Курсує щоденно - переглянути
6019-6211 Київ Козятин 15.44 Курсує щоденно - переглянути
7430-7431 Святошин Святошин 15.54 2 хв  15.56 Курсує щоденно - переглянути
7328-7329 Святошин Святошин 16.02 2 хв  16.04 Курсує щоденно - переглянути
6812 Київ Гребінка 16.15 3 хв  16.18 Курсує щоденно - переглянути
7432-7433 Святошин Святошин 16.24 2 хв  16.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6916 Київ Ніжин 16.33 Курсує щоденно - переглянути
7434-7435 Святошин Святошин 16.54 2 хв  16.56 Курсує щоденно - переглянути
7330-7331 Святошин Святошин 17.02 2 хв  17.04 Курсує щоденно - переглянути
6813 Яготин Київ 17.13 Курсує щоденно - переглянути
6021 Київ Фастів 17.18 Курсує щоденно - переглянути
6814 Київ Яготин 17.18 Курсує щоденно - переглянути
6079 Київ Тарасівка 17.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6052 Васильків-2 Київ 17.26 Курсує щоденно - переглянути
7436-7437 Святошин Святошин 17.24 2 хв  17.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
7332-7333 Святошин Святошин 17.32 2 хв  17.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6918 Київ Ніжин 17.33 3 хв  17.36 Курсує щоденно - переглянути
6051 Київ Васильків-2 17.38 Курсує щоденно - переглянути
6919 Ніжин Київ 17.49 Курсує щоденно - переглянути
6023-6238 Київ Роток 17.52 Курсує щоденно - переглянути
7438-7439 Святошин Святошин 17.54 2 хв  17.56 Курсує щоденно - переглянути
6024 Фастів Київ 18.00 Курсує щоденно - переглянути
6706-05 Київ Миронівка 18.02 Курсує щоденно - переглянути
7334-7335 Святошин Святошин 18.02 2 хв  18.04 Курсує щоденно - переглянути
6835 Баришівка Київ 18.09 Курсує щоденно - переглянути
6920 Київ Ніжин 18.19 Курсує щоденно - переглянути
7440-7441 Святошин Святошин 18.24 2 хв  18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
7336-7337 Святошин Святошин 18.32 2 хв  18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6028 Фастів Київ 18.42 Курсує щоденно - переглянути
6816 Київ Гребінка 18.40 3 хв  18.43 Курсує щоденно - переглянути
6025-6213 Київ Козятин 18.52 Курсує щоденно - переглянути
6815 Гребінка Київ 18.53 Курсує щоденно - переглянути
7442-7443 Святошин Святошин 18.54 2 хв  18.56 Курсує щоденно - переглянути
7338-7339 Святошин Святошин 19.02 2 хв  19.04 Курсує щоденно - переглянути
6726-25 Миронівка Київ 19.18 Курсує щоденно - переглянути
6922 Київ Ніжин 19.28 Курсує щоденно - переглянути
6027 Київ Фастів 19.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
7340-7341 Святошин Святошин 19.32 2 хв  19.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6921 Ніжин Київ 19.41 Курсує щоденно - переглянути
6818 Київ Гребінка 19.43 Курсує щоденно - переглянути
6817 Гребінка Київ 19.51 3 хв  19.54 Курсує щоденно - переглянути
7444-7445 Святошин Святошин 19.54 2 хв  19.56 Курсує щоденно - переглянути
6056 Васильків-2 Київ 19.58 Курсує щоденно - переглянути
7342-7343 Святошин Святошин 20.02 2 хв  20.04 Курсує щоденно - переглянути
6057 Київ Васильків-2 20.11 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 20.18 Курсує щоденно - переглянути
6029 Київ Фастів 20.35 Курсує щоденно - переглянути
6820 Київ Яготин 20.49 Курсує щоденно - переглянути
7446 Святошин Дарниця 20.54 2 хв  20.56 Курсує щоденно - переглянути
7344-7345 Святошин Святошин 21.02 2 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 21.13 Курсує щоденно - переглянути
6237-6032 Миронівка Київ 21.44 Курсує щоденно - переглянути
6837 Яготин Київ 21.56 7 хв  22.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Київ-Пас.