У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Пас.:

Актуальний розклад електричок по станції Київ-Пас. містить всього 174 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Київ-Пас. з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Ніжин, Фастів-1, Коростень, Святошин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 22 хв до пункту призначення Київ-Волинський. Найближчі станції та зупинні пункти Караваєві Дачі, Протасів Яр. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Київ-Пас. відправляються або прибувають вранці - 35 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Васильків-2 - Київ-Пас., Київ-Пас. - Васильків-2, Фастів-1 - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Пас. відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Київ-Пас. - Харків від 144.97 грн.

  • Київ-Пас. - Львів від 164.12 грн.

  • Київ-Пас. - Дніпро від 118.33 грн.

  • Київ-Пас. - Одеса від 213.89 грн.

  • Київ-Пас. - Запоріжжя від 248.11 грн.

  • Київ-Пас. - Суми(всі вокзали) від 115.35 грн.

  • Київ-Пас. - Чернігів(всі вокзали) від 98.12 грн. (197.4 км)

  • Київ-Пас. - Рівне від 142.01 грн.

  • Київ-Пас. - Івано-Франківськ від 200.94 грн.

  • Київ-Пас. - Чернівці(всі вокзали) від 285.54 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6802 Київ Гребінка 04.58 3 хв  05.01 Курсує щоденно - переглянути
6902 Київ Ніжин 05.14 3 хв  05.17 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 05.22 Курсує щоденно - переглянути
6601 Київ Коростень 05.36 Курсує щоденно - переглянути
7402-7403 Святошин Святошин 05.54 2 хв  05.56 Курсує щоденно - переглянути
7301 Дарниця Святошин 06.02 2 хв  06.04 Курсує щоденно - переглянути
6002 Фастів Київ 06.12 Курсує щоденно - переглянути
6901 Носівка Київ 06.23 Курсує щоденно - переглянути
6669 Київ Немішаєве 06.25 Курсує щоденно - переглянути
6903 Ніжин Київ 06.31 Курсує щоденно - переглянути
6039 Київ Фастів 06.33 Курсує щоденно - переглянути
6801 Яготин Київ 06.52 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 06.55 Курсує щоденно - переглянути
7406-7407 Святошин Святошин 06.54 2 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
6006* Фастів Київ 06.56 Курсує щоденно - переглянути
6804 Київ Гребінка 07.02 Курсує щоденно - переглянути
7302-7303 Святошин Святошин 07.02 2 хв  07.04 Курсує щоденно - переглянути
6907 Ніжин Святошин 07.10 3 хв  07.13 Курсує щоденно - переглянути
6202-6004* Козятин Київ 07.17 Курсує щоденно - переглянути
6722-21 Миронівка Київ 07.19 Курсує щоденно - переглянути
6005* Київ Фастів 07.22 Курсує щоденно - переглянути
6042* Васильків Київ 07.24 Курсує щоденно - переглянути
7408-7409 Святошин Святошин 07.24 2 хв  07.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
7030* Фастів Київ 07.33 Курсує щоденно - переглянути
7305 Дарниця Святошин 07.32 2 хв  07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6906 Київ Ніжин 07.36 Курсує щоденно - переглянути
6803 Гребінка Київ 07.41 3 хв  07.44 Курсує щоденно - переглянути
6604* Тетерів Київ 07.46 Курсує щоденно - переглянути
6909 Ніжин Київ 07.48 Курсує щоденно - переглянути
6007-6209 Київ Козятин 07.53 Курсує щоденно - переглянути
6072 Тарасівка Київ 07.54 Курсує щоденно - переглянути
7410-7411 Святошин Святошин 07.54 2 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
6041 Київ Васильків 08.02 Курсує щоденно - переглянути
7306-7307 Святошин Святошин 08.02 2 хв  08.04 Курсує щоденно - переглянути
6672* Клавдієве Київ 08.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
892-891 Фастів Чернігів 08.01 6 хв  08.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
7031-7032* Роток Київ 08.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6009-6236 Київ Миронівка 08.10 Курсує щоденно - переглянути
6911 Ніжин Київ 08.11 Курсує щоденно - переглянути
6044* Васильків Київ 08.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6908 Київ Ніжин 08.18 Курсує щоденно - переглянути
895 Конотоп Фастів 08.21 5 хв  08.26 Курсує щоденно - переглянути
7412-7413 Святошин Святошин 08.24 2 хв  08.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6231-6008* Миронівка Київ 08.32 Курсує щоденно - переглянути
7308-7309 Святошин Святошин 08.32 2 хв  08.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6702-01 Київ Миронівка 08.35 Курсує щоденно - переглянути
7033 Київ Фастів 08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6806 Київ Яготин 08.41 Курсує щоденно - переглянути
6831 Баришівка Київ 08.39 3 хв  08.42 Курсує щоденно - переглянути
6011 Київ Фастів 08.46 Курсує щоденно - переглянути
6204-6010* Козятин Київ 08.49 Курсує щоденно - переглянути
6805* Гребінка Київ 08.49 3 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
7414-7415 Святошин Святошин 08.54 2 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
7310-7311 Святошин Святошин 09.02 2 хв  09.04 Курсує щоденно - переглянути
6608* Коростень Київ 09.04 Курсує щоденно - переглянути
6910* Київ Ніжин 09.14 Курсує щоденно - переглянути
6607 Київ Коростень 09.17 Курсує щоденно - переглянути
7416-7417 Святошин Святошин 09.24 2 хв  09.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6012 Фастів Київ 09.30 Курсує щоденно - переглянути
7312-7313 Святошин Святошин 09.32 2 хв  09.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
7418-7419 Святошин Святошин 09.54 2 хв  09.56 Курсує щоденно - переглянути
7314-7315 Святошин Святошин 10.02 2 хв  10.04 Курсує щоденно - переглянути
6013-6205 Київ Козятин 10.17 Курсує щоденно - переглянути
6808 Київ Гребінка 10.24 3 хв  10.27 Курсує щоденно - переглянути
6046 Васильків Київ 10.32 Курсує щоденно - переглянути
7316-7317 Святошин Святошин 10.32 2 хв  10.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
7035 Київ Фастів 10.44 Курсує щоденно - переглянути
7420-7421 Святошин Святошин 10.54 2 хв  10.56 Курсує щоденно - переглянути
7318-7319 Святошин Святошин 11.02 2 хв  11.04 Курсує щоденно - переглянути
6724-23 Миронівка Київ 11.10 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 11.13 Курсує щоденно - переглянути
6913 Ніжин Київ 11.19 3 хв  11.22 Курсує щоденно - переглянути
7034 Житомир Київ 11.25 Курсує щоденно - переглянути
6912 Київ Ніжин 11.26 3 хв  11.29 Курсує щоденно - переглянути
6807 Гребінка Київ 11.35 Курсує щоденно - переглянути
6206-6014 Козятин Київ 11.42 Курсує щоденно - переглянути
7422-7423 Святошин Святошин 11.54 2 хв  11.56 Курсує щоденно - переглянути
7320-7321 Святошин Святошин 12.02 2 хв  12.04 Курсує щоденно - переглянути
6017-6207 Київ Козятин 12.14 Курсує щоденно - переглянути
6810 Київ Яготин 12.27 1 хв  12.28 Курсує щоденно - переглянути
6704-03 Київ Миронівка 12.45 3 хв  12.48 Курсує щоденно - переглянути
6233-6016 Миронівка Київ 12.53 Курсує щоденно - переглянути
7424-7425 Святошин Святошин 12.54 2 хв  12.56 Курсує щоденно - переглянути
7322-7323 Святошин Святошин 13.02 2 хв  13.04 Курсує щоденно - переглянути
6812 Київ Гребінка 13.05 Курсує щоденно - переглянути
6915 Ніжин Київ 13.14 Курсує щоденно - переглянути
6019 Київ Фастів 13.28 Курсує щоденно - переглянути
6208-6018 Козятин Київ 13.36 Курсує щоденно - переглянути
6917 Ніжин Київ 13.41 Курсує щоденно - переглянути
6914 Київ Ніжин 13.46 Курсує щоденно - переглянути
6809 Яготин Київ 13.51 3 хв  13.54 Курсує щоденно - переглянути
7426-7427 Святошин Святошин 13.54 2 хв  13.56 Курсує щоденно - переглянути
7324-7325 Святошин Святошин 14.02 2 хв  14.04 Курсує щоденно - переглянути
6814 Київ Яготин 14.09 Курсує щоденно - переглянути
6811 Гребінка Київ 14.22 3 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
7428-7429 Святошин Святошин 14.54 2 хв  14.56 Курсує щоденно - переглянути
7326-7327 Святошин Святошин 15.02 2 хв  15.04 Курсує щоденно - переглянути
6210-6020 Козятин Київ 15.08 Курсує щоденно - переглянути
6021-6211* Київ Козятин 15.11 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Київ 15.13 Курсує щоденно - переглянути
6023-6238 Київ Миронівка 15.30 Курсує щоденно - переглянути
6916 Київ Ніжин 15.40 Курсує щоденно - переглянути
6919 Ніжин Київ 15.52 3 хв  15.55 Курсує щоденно - переглянути
7430-7431 Святошин Святошин 15.54 2 хв  15.56 Курсує щоденно - переглянути
7328-7329 Святошин Святошин 16.02 2 хв  16.04 Курсує щоденно - переглянути
6043 Київ Васильків 16.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6816 Київ Гребінка 16.13 3 хв  16.16 Курсує щоденно - переглянути
7432-7433 Святошин Святошин 16.24 2 хв  16.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6921 Ніжин Київ 16.36 Курсує щоденно - переглянути
7037 Київ Житомир 16.46 Курсує щоденно - переглянути
6235-7036 Миронівка Київ 16.48 Курсує щоденно - переглянути
7434-7435 Святошин Святошин 16.54 2 хв  16.56 Курсує щоденно - переглянути
7330-7331 Святошин Святошин 17.02 2 хв  17.04 Курсує щоденно - переглянути
896 Фастів Конотоп 17.03 5 хв  17.08 Курсує щоденно - переглянути
6025 Київ Фастів 17.14 Курсує щоденно - переглянути
6813 Яготин Київ 17.16 Курсує щоденно - переглянути
6617 Київ Тетерів 17.16 Курсує щоденно - переглянути
6918 Київ Ніжин 17.14 4 хв  17.18 Курсує щоденно - переглянути
6027-6213 Київ Козятин 17.21 Курсує щоденно - переглянути
6619 Київ Коростень 17.25 Курсує щоденно - переглянути
7436-7437 Святошин Святошин 17.24 2 хв  17.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6045 Київ Васильків 17.32 Курсує щоденно - переглянути
6818 Київ Яготин 17.34 Курсує щоденно - переглянути
7332-7333 Святошин Святошин 17.32 2 хв  17.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
7039 Київ Роток 17.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6922 Київ Ніжин 17.41 Курсує щоденно - переглянути
6022 Фастів Київ 17.42 Курсує щоденно - переглянути
6706-05* Київ Миронівка 17.48 Курсує щоденно - переглянути
6212-6024 Козятин Київ 17.55 Курсує щоденно - переглянути
7438-7439 Святошин Святошин 17.54 2 хв  17.56 Курсує щоденно - переглянути
7334-7335 Святошин Святошин 18.02 2 хв  18.04 Курсує щоденно - переглянути
6029 Київ Фастів 18.07 Курсує щоденно - переглянути
6815 Гребінка Київ 18.12 Курсує щоденно - переглянути
6048 Васильків Київ 18.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
7440-7441 Святошин Святошин 18.24 2 хв  18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6026 Фастів Київ 18.28 Курсує щоденно - переглянути
6620 Коростень Київ 18.34 Курсує щоденно - переглянути
7336-7337 Святошин Святошин 18.32 2 хв  18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6924 Київ Ніжин 18.34 Курсує щоденно - переглянути
6047 Київ Васильків 18.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6820 Київ Гребінка 18.48 Курсує щоденно - переглянути
6031-6215 Київ Козятин 18.50 Курсує щоденно - переглянути
7442-7443 Святошин Святошин 18.54 2 хв  18.56 Курсує щоденно - переглянути
7338-7339 Святошин Святошин 19.02 2 хв  19.04 Курсує щоденно - переглянути
6726-25 Миронівка Київ 19.10 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 19.13 Курсує щоденно - переглянути
7038 Фастів Київ 19.16 Курсує щоденно - переглянути
6817 Яготин Київ 19.21 Курсує щоденно - переглянути
6926 Київ Ніжин 19.24 Курсує щоденно - переглянути
7340-7341 Святошин Святошин 19.32 2 хв  19.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6050 Васильків Київ 19.41 Курсує щоденно - переглянути
6925 Ніжин Київ 19.42 Курсує щоденно - переглянути
6049 Київ Васильків 19.52 Курсує щоденно - переглянути
7444-7445 Святошин Святошин 19.54 2 хв  19.56 Курсує щоденно - переглянути
7342-7343 Святошин Святошин 20.02 2 хв  20.04 Курсує щоденно - переглянути
6819* Гребінка Київ 20.10 Курсує щоденно - переглянути
6822 Київ Гребінка 20.15 Курсує щоденно - переглянути
6623 Київ Тетерів 20.20 Курсує щоденно - переглянути
894-893 Чернігів Фастів 20.26 3 хв  20.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6028 Фастів Київ 20.34 Курсує щоденно - переглянути
6928 Київ Ніжин 20.40 Курсує щоденно - переглянути
6035 Київ Фастів 20.47 Курсує щоденно - переглянути
7446-7447 Святошин Святошин 20.54 2 хв  20.56 Курсує щоденно - переглянути
7344-7345 Святошин Святошин 21.02 2 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути
7042 Фастів Київ 21.11 Курсує щоденно - переглянути
6626* Коростень Київ 21.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
7448-7449 Святошин Святошин 21.54 2 хв  21.56 Курсує щоденно - переглянути
7346-7347 Святошин Святошин 22.02 2 хв  22.04 Курсує щоденно - переглянути
6214-6030* Козятин Київ 22.04 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 22.30 Курсує щоденно - переглянути
6927 Ніжин Київ 22.33 3 хв  22.36 Курсує щоденно - переглянути
6821* Яготин Київ 22.46 2 хв  22.48 Курсує щоденно - переглянути
7348-7349 Святошин Святошин 23.02 2 хв  23.04 Курсує щоденно - переглянути
6823* Гребінка Київ 23.19 3 хв  23.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Київ-Пас.