У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Пас.:

Актуальний розклад електричок по станції Київ-Пас. містить всього 151 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Київ-Пас. з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Ніжин, Баришівка, Фастів-1, Святошин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 46 хв до пункту призначення Київ-Волинський. Найближчі станції та зупинні пункти Караваєві Дачі, Протасів Яр. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Київ-Пас. відправляються або прибувають вранці - 32 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ніжин - Київ-Волинський, Ніжин - Київ-Пас., Носівка - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Пас. відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6601 Київ Коростень 05.17 Курсує щоденно - переглянути
6902 Київ Ніжин 05.14 6 хв  05.20 Курсує щоденно - переглянути
6832 Київ Баришівка 05.27 2 хв  05.29 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 05.50 Курсує щоденно - переглянути
7402-7403 Святошин Святошин 05.54 2 хв  05.56 Курсує щоденно - переглянути
7301 Дарниця Святошин 06.02 2 хв  06.04 Курсує щоденно - переглянути
6901 Носівка Київ 06.31 Курсує щоденно - переглянути
6002 Фастів Київ 06.31 Курсує щоденно - переглянути
6903 Ніжин Київ 06.41 3 хв  06.44 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 06.53 Курсує щоденно - переглянути
7406-7407 Святошин Святошин 06.54 2 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
6804 Київ Гребінка 07.02 Курсує щоденно - переглянути
7302-7303 Святошин Святошин 07.02 2 хв  07.04 Курсує щоденно - переглянути
7030 Фастів Київ 07.06 Курсує щоденно - переглянути
6801 Яготин Святошин 07.11 3 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
6042 Васильків Київ 07.14 Курсує щоденно - переглянути
6722-21 Миронівка Київ 07.18 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фастів Київ 07.21 Курсує щоденно - переглянути
6905 Ніжин Київ 07.23 3 хв  07.26 Курсує щоденно - переглянути
7408-7409 Святошин Святошин 07.24 2 хв  07.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6072 Тарасівка Київ 07.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
7305 Дарниця Святошин 07.32 2 хв  07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6043 Київ Васильків 07.35 Курсує щоденно - переглянути
6202-6006 Козятин Київ 07.36 Курсує щоденно - переглянути
6803 Гребінка Київ 07.42 Курсує щоденно - переглянути
6005-6234 Київ Миронівка 07.42 Курсує щоденно - переглянути
7031-7032 Роток Київ 07.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6907 Ніжин Київ 07.48 3 хв  07.51 Курсує щоденно - переглянути
7410-7411 Святошин Святошин 07.54 2 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
7306-7307 Святошин Святошин 08.02 2 хв  08.04 Курсує щоденно - переглянути
6909 Ніжин Київ 08.09 Курсує щоденно - переглянути
6702-01 Київ Миронівка 08.10 Курсує щоденно - переглянути
6231-6008 Миронівка Київ 08.15 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 08.16 Курсує щоденно - переглянути
6906 Київ Ніжин 08.18 Курсує щоденно - переглянути
895 Конотоп Фастів 08.23 3 хв  08.26 Курсує щоденно - переглянути
7412-7413 Святошин Святошин 08.24 2 хв  08.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
7308-7309 Святошин Святошин 08.32 2 хв  08.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6074 Тарасівка Київ 08.35 Курсує щоденно - переглянути
6833 Баришівка Київ 08.39 3 хв  08.42 Курсує щоденно - переглянути
6806 Київ Яготин 08.42 Курсує щоденно - переглянути
6204-6010 Козятин Київ 08.45 Курсує щоденно - переглянути
6805 Гребінка Київ 08.48 3 хв  08.51 Курсує щоденно - переглянути
7414-7415 Святошин Святошин 08.54 2 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
6009 Київ Фастів 08.59 Курсує щоденно - переглянути
7310-7311 Святошин Святошин 09.02 2 хв  09.04 Курсує щоденно - переглянути
6012 Фастів Київ 09.11 Курсує щоденно - переглянути
6908 Київ Ніжин 09.14 3 хв  09.17 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 09.18 Курсує щоденно - переглянути
7416-7417 Святошин Святошин 09.24 2 хв  09.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
7312-7313 Святошин Святошин 09.32 2 хв  09.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6044 Васильків Київ 09.40 Курсує щоденно - переглянути
7418-7419 Святошин Святошин 09.54 2 хв  09.56 Курсує щоденно - переглянути
7314-7315 Святошин Святошин 10.02 2 хв  10.04 Курсує щоденно - переглянути
7033 Київ Фастів 10.16 Курсує щоденно - переглянути
6216-6034 Козятин Київ 10.19 Курсує щоденно - переглянути
6808 Київ Гребінка 10.22 2 хв  10.24 Курсує щоденно - переглянути
7316-7317 Святошин Святошин 10.32 2 хв  10.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6910 Київ Ніжин 10.32 3 хв  10.35 Курсує щоденно - переглянути
7420-7421 Святошин Святошин 10.54 2 хв  10.56 Курсує щоденно - переглянути
7318-7319 Святошин Святошин 11.02 2 хв  11.04 Курсує щоденно - переглянути
6724-23 Миронівка Київ 11.10 3 хв  11.13 Курсує щоденно - переглянути
7034 Житомир Київ 11.18 Курсує щоденно - переглянути
6911 Ніжин Київ 11.23 3 хв  11.26 Курсує щоденно - переглянути
6807 Гребінка Київ 11.37 Курсує щоденно - переглянути
7422-7423 Святошин Святошин 11.54 2 хв  11.56 Курсує щоденно - переглянути
7320-7321 Святошин Святошин 12.02 2 хв  12.04 Курсує щоденно - переглянути
6033-6215 Київ Козятин 12.17 Курсує щоденно - переглянути
6810 Київ Яготин 12.24 3 хв  12.27 Курсує щоденно - переглянути
6013-6209 Київ Козятин 12.29 Курсує щоденно - переглянути
868 Гречани Київ 12.37 Курсує щоденно - переглянути
6704-03 Київ Миронівка 12.45 3 хв  12.48 Курсує щоденно - переглянути
6206-6014 Козятин Київ 12.50 Курсує щоденно - переглянути
7424-7425 Святошин Святошин 12.54 2 хв  12.56 Курсує щоденно - переглянути
7322-7323 Святошин Святошин 13.02 2 хв  13.04 Курсує щоденно - переглянути
6812 Київ Гребінка 13.07 Курсує щоденно - переглянути
6913 Ніжин Київ 13.20 3 хв  13.23 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 13.43 Курсує щоденно - переглянути
6809 Яготин Київ 13.42 3 хв  13.45 Курсує щоденно - переглянути
7426-7427 Святошин Святошин 13.54 2 хв  13.56 Курсує щоденно - переглянути
7324-7325 Святошин Святошин 14.02 2 хв  14.04 Курсує щоденно - переглянути
6811 Гребінка Київ 14.22 3 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
6233-6016 Миронівка Київ 14.31 Курсує щоденно - переглянути
867 Київ Гречани 14.41 Курсує щоденно - переглянути
6834 Київ Баришівка 14.44 3 хв  14.47 Курсує щоденно - переглянути
7428-7429 Святошин Святошин 14.54 2 хв  14.56 Курсує щоденно - переглянути
7326-7327 Святошин Святошин 15.02 2 хв  15.04 Курсує щоденно - переглянути
6208-6018 Козятин Київ 15.21 Курсує щоденно - переглянути
6017-6236 Київ Миронівка 15.24 Курсує щоденно - переглянути
6019-6211 Київ Козятин 15.35 Курсує щоденно - переглянути
6914 Київ Ніжин 15.38 3 хв  15.41 Курсує щоденно - переглянути
6917 Ніжин Київ 15.50 2 хв  15.52 Курсує щоденно - переглянути
7430-7431 Святошин Святошин 15.54 2 хв  15.56 Курсує щоденно - переглянути
7328-7329 Святошин Святошин 16.02 2 хв  16.04 Курсує щоденно - переглянути
6814 Київ Гребінка 16.06 3 хв  16.09 Курсує щоденно - переглянути
7432-7433 Святошин Святошин 16.24 2 хв  16.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
7035 Київ Житомир 16.29 Курсує щоденно - переглянути
7434-7435 Святошин Святошин 16.54 2 хв  16.56 Курсує щоденно - переглянути
7330-7331 Святошин Святошин 17.02 2 хв  17.04 Курсує щоденно - переглянути
896 Фастів Конотоп 17.05 4 хв  17.09 Курсує щоденно - переглянути
6071 Київ Тарасівка 17.10 Курсує щоденно - переглянути
6813 Яготин Київ 17.10 Курсує щоденно - переглянути
6021 Київ Фастів 17.15 Курсує щоденно - переглянути
6816 Київ Яготин 17.19 Курсує щоденно - переглянути
7436-7437 Святошин Святошин 17.24 2 хв  17.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6049 Київ Васильків 17.30 Курсує щоденно - переглянути
7332-7333 Святошин Святошин 17.32 2 хв  17.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6916 Київ Ніжин 17.32 3 хв  17.35 Курсує щоденно - переглянути
7037-7038 Київ Роток 17.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6020 Фастів Київ 17.45 Курсує щоденно - переглянути
6706-05 Київ Миронівка 17.48 Курсує щоденно - переглянути
7438-7439 Святошин Святошин 17.54 2 хв  17.56 Курсує щоденно - переглянути
7334-7335 Святошин Святошин 18.02 2 хв  18.04 Курсує щоденно - переглянути
7062 Київ Ніжин 18.10 2 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути
6835 Баришівка Київ 18.13 Курсує щоденно - переглянути
6023 Київ Фастів 18.20 Курсує щоденно - переглянути
7440-7441 Святошин Святошин 18.24 2 хв  18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6918 Київ Ніжин 18.33 Курсує щоденно - переглянути
7336-7337 Святошин Святошин 18.32 2 хв  18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6022 Фастів Київ 18.38 Курсує щоденно - переглянути
6815 Гребінка Київ 18.40 3 хв  18.43 Курсує щоденно - переглянути
6818 Київ Гребінка 18.40 3 хв  18.43 Курсує щоденно - переглянути
6025-6213 Київ Козятин 18.48 Курсує щоденно - переглянути
7442-7443 Святошин Святошин 18.54 2 хв  18.56 Курсує щоденно - переглянути
7338-7339 Святошин Святошин 19.02 2 хв  19.04 Курсує щоденно - переглянути
6726-25 Миронівка Київ 19.09 Курсує щоденно - переглянути
7036 Фастів Київ 19.16 Курсує щоденно - переглянути
6920 Київ Ніжин 19.20 Курсує щоденно - переглянути
6820 Київ Гребінка 19.29 Курсує щоденно - переглянути
7340-7341 Святошин Святошин 19.32 2 хв  19.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6027 Київ Фастів 19.35 Курсує щоденно - переглянути
6921 Ніжин Київ 19.41 Курсує щоденно - переглянути
6050 Васильків Київ 19.43 Курсує щоденно - переглянути
6051 Київ Васильків 19.54 Курсує щоденно - переглянути
7444-7445 Святошин Святошин 19.54 2 хв  19.56 Курсує щоденно - переглянути
7342-7343 Святошин Святошин 20.02 2 хв  20.04 Курсує щоденно - переглянути
6024 Фастів Київ 20.14 Курсує щоденно - переглянути
6817 Гребінка Київ 20.22 Курсує щоденно - переглянути
6922 Київ Ніжин 20.25 Курсує щоденно - переглянути
6822 Київ Яготин 20.40 Курсує щоденно - переглянути
6029 Київ Фастів 20.42 Курсує щоденно - переглянути
7038 Фастів Київ 20.53 Курсує щоденно - переглянути
7446-7447 Святошин Святошин 20.54 2 хв  20.56 Курсує щоденно - переглянути
7344-7345 Святошин Святошин 21.02 2 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 21.38 Курсує щоденно - переглянути
6212-6026 Козятин Київ 21.41 Курсує щоденно - переглянути
7448 Святошин Дарниця 21.54 2 хв  21.56 Курсує щоденно - переглянути
7346-7347 Святошин Святошин 22.02 2 хв  22.04 Курсує щоденно - переглянути
6620 Коростень Київ 22.23 Курсує щоденно - переглянути
6923 Ніжин Київ 22.33 3 хв  22.36 Курсує щоденно - переглянути
6819 Яготин Київ 22.43 3 хв  22.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Київ-Пас.