У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лантратівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лантратівка:

Актуальний розклад електричок по станції Лантратівка містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лантратівка з такими станціями і населеними пунктами як . Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 0 г 0 хв до пункту призначення . Найближчі станції та зупинні пункти Горицвітний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лантратівка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Луганськ - Лантратівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лантратівка відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6491/6490/ Луганськ Лантратівка 14.27 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лантратівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лантратівка