У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лебединська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лебединська:

Актуальний розклад електричок по станції Лебединська містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лебединська з такими станціями і населеними пунктами як Суми, Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 26 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 29 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лебединська відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лебединська - Ворожба-Пас., Суми - Лебединська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лебединська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6888 Ворожба Лебединська 08.00 Курсує щоденно - переглянути
6887 Лебединська Суми 08.30 Курсує щоденно - переглянути
6890* Суми Лебединська 16.59 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Ворожба 17.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лебединська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лебединська