У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Леб'яже
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Леб'яже:

Актуальний розклад електричок по станції Леб'яже містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Леб'яже з такими станціями і населеними пунктами як Красноград, Дніпро-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 29 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти 92 Км, Красноград, 94 км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Леб'яже відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Красноград, Красноград - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Леб'яже відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6174 Дніпро Красноград 00.15 2 хв  00.17 Курсує щоденно - переглянути
6171 Красноград Дніпро 03.05 1 хв  03.06 Курсує щоденно - переглянути
6172 Дніпро Красноград 13.23 2 хв  13.25 Курсує щоденно - переглянути
6173 Красноград Дніпро 15.28 1 хв  15.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Леб'яже можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Леб'яже