У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лежине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лежине:

Актуальний розклад електричок по станції Лежине містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лежине з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-2, Пологи. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 49 хв до пункту призначення Пологи. Найближчі станції та зупинні пункти 202 Км, Ростуща. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лежине відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-2 - Пологи, Пологи - Запоріжжя-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лежине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6841 Пологи Запоріжжя 06.05 2 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
6844 Запоріжжя Пологи 09.40 2 хв  09.42 Курсує щоденно - переглянути
6849 Пологи Запоріжжя 18.16 2 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6852 Запоріжжя Пологи 21.47 2 хв  21.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лежине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лежине