У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лісова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лісова:

Актуальний розклад електричок по станції Лісова містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лісова з такими станціями і населеними пунктами як Савинці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 18 хв до пункту призначення Савинці. Найближчі станції та зупинні пункти Братське Озеро, Савинці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лісова відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Левада - Савинці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лісова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6431 Харків Савинці 21.17 1 хв  21.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лісова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лісова

Від станції Лісова можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Лісова